See veebileht kasutab küpsiseid kasutaja sessiooni andmete hoidmiseks. Veebilehe kasutamisega nõustute ETISe kasutustingimustega. Loe rohkem
Olen nõus

Valdkonnad

NimetusSelgitus
Eesti Teadusinfosüsteemi teadusvaldkondade ja -erialade klassifikaatorPDFWordExcelKlassifikaator loodi haridus- ja teadusministri käskkirjaga nr 640 28. juulil 2006. Hiljem on sellele tehtud väiksemaid täiendusi.
Common European Research Classification Scheme (CERCS) Teadusvaldkondade ja -erialade klassifikaatorPDFWordExcelEuroopa komisjoni teadusvaldkondade klassifikaator.
Frascati Manuali teadusvaldkondade ja -erialade klassifikaatorPDFWordExcelOECD teadusvaldkondade klassifikaator (2015 versioon).

Publikatsioonid

NimetusSelgitus
Publikatsiooni klassifikatsioonPDFWordExcelKlassifikaator loodi haridus- ja teadusministri käskkirjaga nr 640 28. juulil 2006. Viimased täiendused tehti 2017. aastal.
Tunnustatud kirjastused (kehtib alates 2012 ilmunud publikatsioonidele)PDFWordPublikatsioonide klassifikaatori 3.1 kirjastuste loend. Kehtib publikatsioonidele, mis on ilmunud alates 2012. aastast.
Tunnustatud kirjastused (kehtib kuni 2011 ilmunud publikatsioonidele)PDFWordPublikatsioonide klassifikaatori 3.1 kirjastuste loend. Kehtib publikatsioonidele, mis on ilmunud enne 2012. aastat.

Rahastusprogrammid

Nimetus Selgitus
Rahastusprogrammid PDF Word Excel Eesti Teadusinfosüsteemis kajastatud projektide rahastusprogrammide klassifikaator. Klassifikaatorit täiendatakse jooksvalt, ettepanekud võib saata etis@etag.ee.