See veebileht kasutab küpsiseid kasutaja sessiooni andmete hoidmiseks. Veebilehe kasutamisega nõustute ETISe kasutustingimustega. Loe rohkem
Olen nõus

OECD kestlike põllumajandus- ja toidusüsteemide teaduskoostöö programmi teaduskonverentside korraldamise ja teadlasmobiilsuse grantide taotlemise voor avatud!


10.05.2022       Marika Meltsas
  • CRP.jpg

OECD jätkusuutliku põllumajanduse ja toidu süsteemide alase teaduskoostöö programmi grantide taotluste vastuvõtmine 2023. aastal korraldatavate konverentside ja 6-26 nädalat kestvate uurimistööga seotud välislähetuste  toetuseks on avatud kuni 10. septembrini 2022. Toetatakse teaduslähetusi OECD teaduskoostööprogrammis osalevate riikide teadusasutustesse ja ettevõtetesse.

 

Taotlused tuleb esitada seotult teaduskoostööprogrammi prioriteetsete teemadega ja soovitav on eelnev konsulteerimine vastava teema nõuandva kogu liikmetega. Prioriteetsed teemad on:

1. Managing Natural Capital

2. Strengthening Resilience in the Face of Multiple Risks in a Connected World

3. Transformational Technologies and Innovation

Täpsem info:

 

Konverentsitoetuste ja teadusstipendiumite üle otsustab CRP teadusnõukogu, mis koosneb OECD riikide teadlastest. Eestit esindab CRP teaduskoostöö programmis Eesti Maaülikooli teadusprorektor prof. Ülle Jaakma. Konkursi tulemused selguvad 2022.a. detsembri alguses.

 

 

Lugupidamisega

Katri Ling

OECD teaduskoostööprogrammi rahvuslik korrespondent