See veebileht kasutab küpsiseid kasutaja sessiooni andmete hoidmiseks. Veebilehe kasutamisega nõustute ETISe kasutustingimustega. Loe rohkem
Olen nõus
"Muu" projekt IN579
IN579 "Materjaliteaduse ja materjalitehnoloogia doktorikool (1.10.2005−30.06.2008)", Andres Öpik, Tallinna Tehnikaülikool, Tallinna Tehnikaülikool, Keemia ja materjalitehnoloogia teaduskond, Materjaliteaduse instituut, Pooljuhtmaterjalide tehnoloogia õppetool.
IN579
Materjaliteaduse ja materjalitehnoloogia doktorikool
Doctoral School of Material Science and Material Technology
Materjaliteaduse ja materjalitehnoloogia doktorikool
1.10.2005
30.06.2008
Teadus- ja arendusprojekt
Muu
muu - > SA Innove toetus
ETIS klassifikaatorAlamvaldkondCERCS klassifikaatorFrascati Manual’i klassifikaatorProtsent
4. Loodusteadused ja tehnika4.12. Protsessitehnoloogia ja materjaliteadusT150 Materjalitehnoloogia2.3. Teised tehnika- ja inseneriteadused (keemiatehnika, lennundustehnika, mehaanika, metallurgia, materjaliteadus ning teised seotud erialad: puidutehnoloogia, geodeesia, tööstuskeemia, toiduainete tehnoloogia, süsteemianalüüs, metallurgia, mäendus, tekstiilitehnoloogia ja teised seotud teadused).100,0
AsutusRiikTüüp
SA INNOVE
PerioodSumma
01.10.2005−30.06.20082 000 000,00 EEK (127 823,30 EUR)
127 823,30 EUR

Doktorikool on ülikoolide ja teiste organisatsioonide koostööprojekt doktorioppe efektiivsemaks ja kvaliteetsemaks korraldamiseks, mis pohineb ülikoolide seni läbiviidaval doktorioppel. Sellel eemärgil viib doktorikool läbi konverentse ja suvekoole, kutsub esinema välislektoreid ja Eesti tööstuseksperte, toetab doktorantide lähetusi teaduskonverentsidele, teadustööd kodu- ja välismaistes uurimiskeskustes. Doktorikool ühendab eri uurimisgruppides ja ülikoolides tegutsevaid uurijaid ja doktorante, et edendada vastastikust läbikäimist ja tekitada kriitilist massi, mis ületaks uurimisgruppide piirid. Doktorikool ei tee teadusuuringuid, kuid seda tehakse doktorikooliga assotsieerunud teadusüksustes. Doktorikool ei omista doktorikraade, kuid seda teevad doktorikooliga assotsieerunud ülikoolid.Materjaliteaduse ja materjalide tehnoloogia doktorikool on Tartu Ülikooli Füüsika-Keemiateaduskonna ja Füüsika Instituudi juurde loodud institutsioon, mis koostöös partnerite Tallinna Tehnikaülikooli ja Keemilise ja Bioloogilise Füüsika Instituudiga, mitme ettevotte ning välismaa ülikoolide ja teaduskeskustega pakub doktorantidele erinevaid voimalusi pühendumiseks teadus- ja oppetööle ning doktorantuuri edukaks läbimiseks.Projekti Materjaliteaduse ja materjalide tehnoloogia doktorikooli koordineerib SA Innove.
Doctoral school is a cooperation project between the universities and other institutions to improve the effectiveness of doctoral studies at the universities. Doctoral school organises conferences and summer schools, invites specialists from other countries and Estonian institutions to deliver lectures. It also supports doctoral students´participation at conferences and their practical work at well-known scientific centres. Doctoral school does not conduct the scientific investigations itself, these are carried out at the scientific units associated with DSMSMT. Doctoral school does not confer academic degrees, these are awarded by the universities associated with the doctoral school.Doctoral school of material science and material technology is the institution created by the Faculty of Physics and Chemistry and Institute of Physics (University of Tartu). Together with its partners Tallinn University of Technology and National Institute of Chemical Physics and Biophysics (NICPB), several institutions in Estonia as well as universities and research centres abroad, the doctoral school opens different opportunities for doctoral students to complete the doctoral studies successfully.This project is coordinated by SA Innove.
KirjeldusProtsent
Alusuuring50,0
Rakendusuuring50,0