See veebileht kasutab küpsiseid kasutaja sessiooni andmete hoidmiseks. Veebilehe kasutamisega nõustute ETISe kasutustingimustega. Loe rohkem
Olen nõus
Vedelik - stsintillatsiooni analüsaator (Low activity liquid scintillation analyzer)
Vedelik - stsintillatsiooni analüsaator (Low activity liquid scintillation analyzer), Analüüsi- ja mõõtevahendid, Tri-Carb 2800TR, PerkinElmer, Inc., Tallinna Tehnikaülikool, Loodusteaduskond, Meresüsteemide instituut.
Vedelik - stsintillatsiooni analüsaator (Low activity liquid scintillation analyzer)
.
Analüüsi- ja mõõtevahendid
Tri-Carb 2800TR
PerkinElmer, Inc.
TTÜ Meresüsteemide Instituut
Kasutamine
Kõrge tundlikkusega vedel-stsintillatsiooni proovide loendamine. Süsteem hõlmab 0,1 keV efektiivse lahutusega mitmeparameetrilise spektrianalüüsi, luminestsentsi korrigeerimist, värvi kustumist ning fooni radiatsiooni; süsteem võimaldab kõikide proovide ja standardite täielike spektrite piirkonna-vaba lugemist ja salvestamist. Süsteem võimaldab automaatselt jälgida 3H ja 14C efektiivsusi, tundlikkusi (E2/B), foone ja Hii-ruut väärtusi ning edastama iga kaliibrimise järel andmed printerile.
Arvuti poolt kontrollitav vedelik-stsintillatsiooni loendur mis võimaldab mõõta väikeseid alfa, beeta ja gamma kiirgusest põhjustatud radioaktiivsusi (Computer-controlled liquid scintillation counter for detecting small amounts of alfa, beta and gamma radioactivity)
töökorras
juurdepääs puudub